Partner pożyczkowy
Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 513,37%. Podana wartość odnosi się do przykładowej pożyczki 3 000 zł udzielonej na okres 3 miesięcy. Rata miesięczna dla takiej pożyczki wynosi 1 341,69 zł, całkowita kwota do spłaty to 4 024,98 zł. Pożyczki z okresem obowiązywania umowy od 62 dni do 120 miesięcy, płatne w ratach o wysokości uzależnionej od kwoty udzielonej pożyczki i okresu obowiązywania umowy.
Wskazana powyżej informacja jest własnością partnera współpracującego z COMPARER sp. z o.o – tj. Loando sp. z o.o., a COMPARER sp. z o.o. nie dokonuje czynności faktycznych lub prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umowy o kredyt – tj. nie jest pośrednikiem kredytowym w rozumieniu ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim.
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Bezpieczeństwo
Twoje dane osobowe są całkowicie bezpieczne!
Nakorzystniejsze oferty
U nas znajdziesz najkorzystniejsze oferty kredytowe, pożyczkowe i chwilówkowe.
Sprawdzone pożyczki
Wszystkie oferty pochodzą od sprawdzonych i godnych zaufania pożyczkodawców.
Darmowa porównywarka
Korzystanie z Partnera Pożyczkowego jest w pełni darmowe!
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Zobacz Politykę Prywatności